Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 18 stycznia 2015

Siemka! Dziś taka mała porada jakbyście chcieli zaobserwować mojego bloga :

Jak obserwować blogi?

Istnieje wiele sposobów obserwowania blogów. Jednym z najprostszych jest odwiedzenie bloga, do którego dodano widżet Obserwacja, i kliknięcie przycisku „Dołącz się do tej witryny” pod widżetem „Obserwatorzy”:
Po zalogowaniu się na konto Google (lub inne wybrane konto) zobaczysz wyskakujące okno, gdzie będzie można wybrać opcję obserwowania bloga publicznie lub anonimowo. 
Wybierz sposób obserwowania bloga, a następnie kliknij przycisk „Obserwuj tego bloga”. Jeśli zdecydujesz się obserwować bloga publicznie, pojawi się na nim Twoje zdjęcie profilowe z linkiem do Twojego profilu w Bloggerze lub Google+ (jeśli Twój blog został połączony z profilem Google+). Gdy zaczniesz obserwować bloga, zostanie on także dodany do Twojej listy czytelniczej na pulpicie nawigacyjnym Bloggera. Możesz zostać obserwatorem dowolnego bloga lub URL-a (nawet jeśli do danego bloga nie dodano widżetu „Obserwatorzy”), dodając go do swojej listy czytelniczej na pulpicie nawigacyjnym.

Jak usunąć siebie z listy osób obserwujących bloga?

Najprostszym sposobem usunięcia siebie z listy obserwatorów bloga jest odwiedzenie tego bloga i kliknięcie Opcje | Ustawienia witryny pod widżetem Obserwacja.
Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okienka zawierającego ustawienia Twojego profilu. Wystarczy kliknąć Przestań obserwować tę witrynę, aby zostać usuniętym z listy obserwatorów. Jeśli w blogu nie ma widżetu Obserwatorzy, nadal możesz zakończyć jego obserwowanie. Kliknij ikonę koła zębatego po prawej stronie listy czytelniczej na pulpicie nawigacyjnym.
Zobaczysz listę wszystkich obserwowanych przez siebie blogów. Aby przestać obserwować bloga, kliknij Ustawienia, a następnie Przestań obserwować tę witrynę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

*Dziękuje za każdy miły komentarz nie wiecie jaką to mi robi radość,
*Każdy komentarz i obserwacja motywuje mnie do działania,
*Możesz zostawić link do swojego bloga w komentarzu, jeśli blog mi się spodoba będę go obserwować,
*Gdy piszesz w komentarzu, że mnie obserwujesz to tak zrób, bo naprawdę łatwo to sprawdzić czy tak jest :)
*Jeśli blog ci się podoba obserwuj go aby być na bieżąco i widzieć nowe posty
Dziękuje ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡